CARETTA 1500 CLASSIC (CREAM)

Original price was: 12074 €.Current price is: 9100 €.

25% Попуст
На лагер
Краток опис:

*цена до регистрација со вклучено ддв 18% и хомологација

*Изложбен експонат

СТАНДАРДНА ОПРЕМА

60 А батерија + полнач
13 пински приклучок за поврзување со кола
Мрежа против инсекти и ролетни на сите прозори
Фрижидер – 35 литри (12 DC & 220 V)
Три душеци
Осветлување
Вентилација на покривот 40 х 40 cm
Алуминиумски бандажи (175 / 70 / R14)

ДОПОЛНИТЕЛНА ОПРЕМА

Систем за чиста вода – 45 литри (резервоар, мијалник и чешма)
Резервоар за отпадна вода – 60 литри
Единечен шпорет со стаклен капак
Преден држач за резервно тркало (Off Road стил) + Резервно тркало
Заден метален браник
Надворешен туш
USB приклучок со мерач на напон

Scroll To Top
Close
Close
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping

Sidebar