CARETTA 1500 CLASSIC (GREY)

Original price was: 12305 €.Current price is: 9400 €.

24% Попуст
На лагер
Краток опис:

*цена до регистрација со вклучено ддв 18% и хомологација

*изложбен експонат

СТАНДАРДНА ОПРЕМА

60 А батерија + полнач
13 пински приклучок за поврзување со кола
Мрежа против инсекти и ролетни на сите прозори
Фрижидер – 35 литри (12 DC & 220 V)
Три душеци
Осветлување
Вентилација на покривот 40 х 40 cm
Алуминиумски бандажи (175 / 70 / R14)

ДОПОЛНИТЕЛНА ОПРЕМА

Систем за чиста вода – 45 литри (резервоар, мијалник и чешма)
Резервоар за отпадна вода – 60 литри
Единечен шпорет со стаклен капак
Преден држач за резервно тркало (Off Road стил) + Резервно тркало
Заден метален браник
Заден држач за багаж
Надворешен туш
USB приклучок со мерач на напон

Scroll To Top
Close
Close
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping

Sidebar