CARETTA OFF ROAD

CARETTA OFF ROAD

Showing the single result

Нема лагер
Caretta Offroad

CARETTA OFFROAD (DARK GREY)

Краток опис:

*цената е без ДДВ 18%

СТАНДАРДНА ОПРЕМА

60 А батерија + полнач
13 пински приклучок за поврзување со кола
Систем за сопирање Ал-Ко
Шепа за закачување со стабилизатор
Заштита на шасијата
Мрежа против инсекти и ролетни на сите прозори
Фрижидер – 35 литри (12 DC & 220 V)
Систем за чиста вода – 45 литри (резервоар, мијалник и чешма)
Три душеци
Осветлување
Вентилација на покривот 40 х 40 cm
Гуми за сите терени (245 / 70 / R16 / 111T)

ДОПОЛНИТЕЛНА ОПРЕМА

Држачи на покрив
Единечен шпорет со стаклен капак
Резервоар за отпадна вода – 60 литри
Резервно тркало
Преден држач за резервно тркало (Off Road стил)
Кожна обвивка за резервно тркало
Мрежа против инсекти за целата врата х2
Заден држач за багаж
Надворешен туш
USB приклучок со мерач на напон

Scroll To Top
Close
Close
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping

Sidebar